Oceans 13 filmi için benzer filmler

Posted by: occupational Comments: 0

Davanın ilk duruşmasında eski MİT Güvenlik Daire Başkanı Mehmet Eymür kendisine verilen 29 kişilik infaz listesini mahkemeye sunmuştur. Hikmet Çetinkaya ve Nihat Ekinci kitaplarında “faili meçhul” cinayetlerle ilgili önemli tespitler yapmışlardır. Bugün hâlen yüzlerce insanımızın akıbeti hakkında yeterince bir bilgiye sahip değiliz. Emperyalizmin güçlenmesi ile sistematik olarak kullanılan esaslı yönteme dönüşmüş, soğuk savaş dönemlerinde ve günümüzde ABD tarafından sıkça kullanılan ve bir merkezden yönetilen bir politika hâline gelmiştir.

  • Bir şekilde Ajan Stan’i atlatmayı başaran çiftimiz, elmas hırsızlığının ardından bu işleri bırakıp huzurlu bir yuva kurmak isterler.
  • Hapisten çıkan Danny Ocean’ın 11 kişilik bir ekip toplayarak Vegas’ın en büyük kumarhanelerden birini soyma planlarını anlatıyor.
  • Özellikle iç savaş dönemlerde “faili meçhul” siyasi cinayetlerde büyük bir artış yaşanmaktadır.
  • Fakat planları bir gün kendisine yapılan bir suikast girişimden ucu ucuna kurtulması ile paramparça olur.
  • Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır.
  • Çete ile aynı IMDb puanına sahip olan Bolywood filmi Special 26, 2013 yılında vizyona girmişti.

Merakla beklenen filmden yeni bir fragmanın yanı sıra, Craig’in Bond kariyerini odağına alan 45 dakikalık özel belgeselden de fragman yayınlandı. Belgesel, 7 Eylül-7 Ekim arasında Apple TV’den kiralanabilecek. 2009 yılının polisiye konulu en iyi filmleri arasında da yer alan RocknRolla, güçlü kadrosuyla yıla damga vurmayı başarıyor. 1995 yapımı unutulmaz yapımlar arasında yer alan Heat (Büyük Hesaplaşma); Al Pacino, Robert De Niro, Val Kilmer, Natalie Portman ve Ashley Judd gibi saymakla bitmeyen güçlü bir oyuncu kadrosuna sahip.

Aksiyon Tutkunlarına! Tek Bir Sahnesini Bile Kaçırmak İstemeyeceğiniz 13 Sürükleyici Film

İtalya’nın “Lider” lakaplı hırsızı John Bridger, son bir büyük vurgun yapmaya karar verir ve kızı Stella’ya bu soygunun son işi olduğunu söyler. Stella, hırsızlığa çok uzak olsa da bir kasa uzmanı olarak son işinde babasını yalnız bırakmak istemez. Charlie Croker ise Bridger’in hem eski dostudur hem de profesyonel bir hırsızdır. Giriş uzmanı Steve, yakışıklı şoför Rob, patlatma uzmanı Sol Kulak ve teknolloji uzmanı Uykucu Lyle ile ekip tamamlanır.

Hızlı ve Öfkeli 5: Rio Soygunu (Fast Five)

Banka personeli yazıcıyı açıp kapatıp yeniden çalıştırdıklarında bazı çok endişe verici haberlerle karşılaşıyorlar. Fakat FBI o dönem gündüzleri oyun programlayan Park’ın geceleri de bilgisayar korsanlığı yaptığını söylüyor. Fotoğrafta 20’li ya da 30’larının başlarında temiz yüzlü, çizgili gömlek ve çikolata rengi ceket giymiş bir Koreli görülüyor. Yüzündeki aşırı yorgun ifade dışında ilk bakışta tamamen sıradan bir vesikalık fotoğraf bu.

Fransa’nın en becerikli dolandırıcılarından Cash’in hikayesini anlatan bu yapım, komedi ve aksiyonu bir arada sunuyor. Namını, Paris’ten, ülkenin ve dünyanın dört bir yanına duyurmak isteyen Cash, büyük bir elmas soygununu gerçekleştirmeyi kafasına koyar. Aynı zamanda kardeşinin katilinden de intikam almak isteyen Cash, IMDb puanı 6 olan, hem eğlenceli hem de bol aksiyonlu casino cia bir filmle karşımıza geliyor. 2010 Fransız yapımı olağanüstü bir yapım olan Ca$h (Cash), yaklaşık olarak 1 saat 40 dakikalık heyecan verici bir serüvene sizleri davet ediyor. Ayrıca mutlaka izlemeniz gereken komedi filmleri arasında da yer alan Cash; Jean Dujardin, Jean Reno, Valeria Golino ve Alice Taglioni gibi birbirinden başarılı oyuncuları da bünyesinde barındırıyor.

Kuzey Kore’ye Kim Jong-un’la röportaj yapmaya giden ikiliyi CIA, Kim’i öldürmeye ikna ediyor. “Sınırlı bir hayat. Ama Kuzey Kore ile kıyaslandığında çok daha fazla özgürlükleri vardı. İnternete girebiliyor bazı filmleri izleyebiliyorlardı” diyor. Lee Kuzey Kore güvenlik yetkililerinin bu gençleri dikkatle takip ettiğini ama yine de görece serbest bir hayat sürebildiklerini anlatıyor. Uzmanlar bu yeteneklerin işte bu aşamada birer matematik dahisi olmaktan bilgisayar korsanlığına evrildiğini düşünüyorlar. Kim Jong-il ayrıca ülkenin stratejilerine siber faaliyetleri de eklemeye epey erken bir aşamada karar verdi ve 1990’da Kore Bilgisayar Merkezi’ni kurdu. Burası ülkenin internet faaliyetlerinin kalbi işlevini görüyor.

Şubat ayında ABD Adalet Bakanlığı iki Kuzey Koreliye daha Lazarus Grubu’na mensup oldukları ve Kanada’dan Nijerya’ya kadar uzanan kara para aklama şebekesiyle ilişkili oldukları iddiasıyla dava açtı. Bangladeş hala çalınan ve geri alamadığı 65 milyon dolarlık açığını kapatmaya çalışıyor. Fakat Sony saldırısının aslında çok daha iddialı bir operasyonun, 2016 Bangladeş Merkez Bankası soygununun provası olduğu anlaşılıyor.

Palmer yeniden rotayı Leo’ya çevirir ve eğlenceli bir macera da böylelikle başlamış olur. Kocası tarafından aldatılmış ve yeni boşanmış, orta yaşlı bir kadın olan Meg Altman, kızı Sarah’yı da alıp, panik odasının da bulunduğu dört katlı bir eve taşınır. Kameralarla ve güvenlik sistemleriyle donatılmış bu evin her köşesinin izlenebildiği panik odası, Meg Altman ve kızının kurtarıcısı olacaktır. Evin önceki sahibi bu odanın içerisine tam 22 milyon dolar saklamıştır. Önceden gerçekleştirmiş oldukları soygunda hapse düşen motosiklet tutkunu Crunch Calhoun, kardeşi Nicky ile birlikte paha biçilmez bir sanat eserini çalmaya karar verir. Ekibi yeniden toplayan Crunch’ın çalmak istediği eser, değeri zorlukla ölçülebilen, tarihi bir kitaptır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *